dowolna

Domy z garażem Szczytno - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

898 000 zł240 m² 3 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa Góra.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł119,50 m² 6 686,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Wyjątkowa nieruchomość w jednej z najlepszych lokalizacji Szczytna zaledwie 250 metrów od Jeziora Długiego. Dom położony na dużej działce 1442 m , w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

985 000 zł156,30 m² 6 301,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny, parterowy dom o powierzchni 156,3 m, położony w Kamionku, na działce o powierzchni 1099 m. To wyjątkowa nieruchomość, która łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł140 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny, dom o powierzchni 140 m, położony w Leśnym Dworze, na działce o powierzchni 500 m. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

575 000 zł124 m² 4 637,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:180 m²

*Dom 124 m2 z garażem przy lotnisku Olsztyn-Mazury w Szymanach Na sprzedaż dom z ogródkiem, garażem i boksem gospodarczym w stanie deweloperskim położony tuż przy Porcie.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł72 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 020 m²

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny dom położony w Szczytnie, idealny dla osób, które pragną stworzyć swoje wymarzone miejsce do życia. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł305 m² 3 213,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:452 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o łącznej powierzchni ok. 305 m2, zlokalizowaną przy ul. Kochanowskiego w Szczytnie. Ta atrakcyjna posiadłość to idealny wybór dla.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:482 m²

Lokalizacja: dom wolnostojący przy ul. Mieszka I w Szczytnie położony w spokojnej i zielonej okolicy z szybkim dostępem do centrum. Opis nieruchomości: - powierzchnia domu 120.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł162,41 m² 3 263,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony w Lipowej Górze Wschodniej na działce o powierzchni 1002 m. Budynek znajduje się w stanie surowym zamkniętym, co pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł179,60 m² 5 289,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Funkcjonalny dom wolnostojący z garażem w bryle budynku i poddaszem użytkowym. Parter zajmuje przestronny salon, kuchnia z jadalnią, gabinet oraz łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł129,11 m² 4 802 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:915 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 129, 11 m2 zlokalizowany na działce o powierzchni 915 m2 w Płozach. Dom wybudowano w 2012 roku. Dachówką ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł248,43 m² 1 972,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 248,43 m2 zlokalizowany w Korpelach na działce o powierzchni 1501 m2. Dom wybudowany został w 2020 roku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

480 000 zł265 m² 1 811,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Okazja! Ciekawa oferta budynku mieszkalnego położonego w miejscowości Rudka tuż obok Szczytna! lokalizacja Otoczona lasami miejscowość Rudka stała się ostatnio mieszkalnym przedmieściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

390 000 zł41 m² 9 512,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:929 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Domek letniskowy piętrowy, pow. użytkowa 41m2 podpiwniczony. Parter: salon, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Kominek murowany, wyjście na tarasy (z przodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

799 000 zł200 m² 3 993 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:13 862 m²

Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej wsi Romany 65e, w gminie Szczytno. To idealne miejsce dla osób ceniących przestrzeń, spokój oraz otoczenie natury. Otoczenie Romany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

480 000 zł265 m² 1 811,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczytno,warmińsko-mazurskie

1 399 000 zł296 m² 4 726,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 766 m²

Sprzedane! Zainteresowanym prześlę link do galerii zewnętrznej gdzie mamy więcej szczegółowych zdjęć. Szukasz przestronnego, eleganckiego domu w otoczeniu zieleni, z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

610 000 zł138 m² 4 404,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Oferujemy urokliwie położoną działkę z domem letniskowym na Mazurach 150m od jeziora Wałpusz, gdzie posiadamy stałe miejsce przy pomoście. Dom wybudowany w 2013 roku, murowany o dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

450 000 zł300 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom letniskowy (możliwość zmiany na całoroczny) 8 km od Szczytna 7 km Warchały , 50 m od jeziora parter - salon z aneksem , 2 pokoje, łazienka, wc piętro - 2 pokoje poddasze 1 pokój Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pomorska

Szczytno,warmińsko-mazurskie

348 000 zł77 m² 4 519,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Witam sprzedam parter domu jednorodzinnego składającego się z 3 pokoi kuchni łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależą 3 pomieszczenia w piwnicy, garaż wolnostojący oraz działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

580 000 zł300 m² 1 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyszyńskiego

Szczytno,warmińsko-mazurskie

450 000 zł610 m² 737,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

**twój Wymarzony Dom Czeka Wyszyńskiego 40, szczytno!** Zapraszamy do odkrycia nieruchomości, która łączy w sobie komfort, przestrzeń i dobrą lokalizację! Ten dom to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczytno

Szczytno,mazowieckie

250 000 zł200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szanowni Państwo, duży dom na działce 900m2 położony w miejscowości Szczytno pod Płońskiem przy trasie szybkiego ruchu E7. Solidna konstrukcja z cegły do remontu. W dawnych czasach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

2 099 000 zł425 m² 4 938,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:146 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z 1930 roku, po generalnym remoncie. Budynek o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 347,59 m . Budynek składa się z czterech kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mieszka I

Szczytno,warmińsko-mazurskie

669 900 zł120 m² 5 582,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:495 m²

Szukasz domu dla siebie i rodziny? Marzysz o własnym ogródku i pięknej okolicy? Ten dom będzie idealny dla Ciebie. Dom wolnostojący położony na osiedlu domków jednorodzinnych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

1 199 000 zł150 m² 7 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom wolnostojący ( 5 pokoi ) o powierzchni użytkowej 150 m2 położony na działce 1400 m2 w miejscowości Kamionek / na granicy ze Szczytnem. Ciekawa, dobrze prezentującą się nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Reja

Szczytno,warmińsko-mazurskie

579 000 zł130 m² 4 453,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:523 m²

Uwaga! Nieruchomość może być celem i zabezpieczeniem Bezpiecznego Kredytu 2%! Funkcjonalny dom w Szczytnie dla rodziny. Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

550 000 zł265 m² 2 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

650 000 zł265 m² 2 452,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Ciekawa oferta budynku mieszkalnego położonego w miejscowości Rudka tuż obok Szczytna! lokalizacja Otoczona lasami miejscowość Rudka stała się ostatnio mieszkalnym przedmieściem Szczytna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

1 295 000 zł398 m² 3 253,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 383 m²

Link do galerii zewnętrznej, w której znajdziesz wszystkie zdjęcia nieruchomości: oferuję do sprzedaży komfortowy dom położony w Nowym Gizewie tuż obok Szczytna. Nieruchomość posadowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Równoległa

Szczytno,warmińsko-mazurskie

620 000 zł124 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:617 m²

Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny usytuowany w Szczytnie przy ul. Równoległej. W bezpośrednim sąsiedztwie przeważa niska zabudowa jednorodzinna. Szczegółowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

650 000 zł265 m² 2 452,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Robotnicza

Szczytno,warmińsko-mazurskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:250 m²

dom szeregowy podpiwniczony z działką około 250 m2 + garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Szczytno,warmińsko-mazurskie

1 280 000 zł195 m² 6 550,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 383 m²

Oferta dostępna tylko do końca miesiąca! Jeśli szukacie Państwo komfortowego i w pełni wykończonego domu z zagospodarowaną pięknie działką , położonego przy samym lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

409 000 zł106 m² 3 858,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w malowniczej wsi Tylkowo na trasie Olsztyn - Szczytno około 4 km od Pasymia nad rzeczką Tylkówką (kalwa). Przez tę malowniczą wieś przebiega pomarańczowy szlak rowerowy Pasym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Armii Krajowej

Szczytno,warmińsko-mazurskie

520 000 zł240 m² 2 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Budynek jednorodzinny o powierzchni 137 m2 z poddaszem nieużytkowym (możliwość adaptacji). Garaż jednostanowiskowy w budynku o powierzchni 22 m2 + taras o powierzchni 12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

830 000 zł210 m² 3 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:871 m²

Dom znajduje się w Nowym Gizewie, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Znakomita lokalizacja nieruchomości, a zarazem bliskość okolicznych lasów jak i samego Szczytna łączą ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

780 000 zł213 m² 3 661,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do kontaktu i oglądania :) Wymiary działki ok. 25x20 m Wymiary domu w podstawie ok. 9x9 m Przed domem ogrodzony teren zielony wraz ze stawem. Widok z okien domu na staw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

499 900 zł140 m² 3 570,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Na sprzedaż 1/2 domu w zabudowie bliżniaczej o powierzchni całkowitej 140 m2 użytkowej 120 m2 na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 323 m2 położony w spokojnej ulicy Szczytna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

1 550 000 zł1 994 m² 777,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:3 997 m²

0% prowizji od kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o łącznej powierzchni 3997 m oraz prawo własności do zabudowań posadowionych na działce. Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,pomorskie

350 000 zł148 m² 2 360,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 187 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży dom parterowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148,25 m2, położony w miejscowości Szczytno, gmina Przechlewo, województwo pomorskie. Nieruchomość.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij