dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczytno

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

898 000 zł240 m² 3 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 480 m²

Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa Góra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

367 232 zł48,32 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

416 936 zł54,86 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 879 zł57,07 m² 7 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:maj 2027

o nowych ogłoszeniach

Dom wolnostojący Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

129 000 zł60 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:997 m²

Dom pełen historii, gotowy na Twoją wizję remontu w miejscowości Nowe Czajki Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Nowe Czajki. To drewniany dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna Szczytno

Szczytno,mazowieckie

700 000 zł5 600 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy nowo wybudowanej trasie S7, przy lokalnej asfaltowej drodze i gruntowej drodze gminnej. Przeznaczenie działki usługowa. Działa z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczytno

Szczytno,mazowieckie

155 000 zł1 000 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka położona bezpośrednio przy nowo wybudowanej trasie S7, przy gruntowej drodze gminnej. Przeznaczenie działki mieszkaniowe jednorodzinne. W ofercie z tego osiedla dwie.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł46,26 m² 5 944,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,26 m, położone w Szczytnie przy ul. Władysława Sikorskiego. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leyka

Szczytno,warmińsko-mazurskie

245 000 zł53,50 m² 4 579,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Oferujemy w sprzedaży dwupokojowe rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,3 m2 położone na IV piętrze w bloku mieszkalnym przy ul. Fryderyka Leyka 25 w Szczytnie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Ogrodowa

Szczytno,warmińsko-mazurskie

430 000 zł102,37 m² 4 200,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Oferujemy na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 102,37 m, położony na I piętrze stylowej, odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Ogrodowej w Szczytnie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szczytno,warmińsko-mazurskie

799 000 zł119,50 m² 6 686,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 442 m²

Wyjątkowa nieruchomość w jednej z najlepszych lokalizacji Szczytna zaledwie 250 metrów od Jeziora Długiego. Dom położony na dużej działce 1442 m , w spokojnej, zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Szczytno,warmińsko-mazurskie

700 000 zł450 m² 1 555,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

## Oferta sprzedaży nieruchomości przemysłowej Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość przemysłową idealną dla inwestorów i przedsiębiorców poszukujących funkcjonalnej przestrzeni do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

419 900 zł93 m² 4 515,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

*Dom całoroczny 93 m2 na działce 1370 m2 blisko natury Klimatyczny całoroczny dom w otoczeniu lasu i jeziora idealne miejsce na odpoczynek i życie blisko natury Dom posiada świadectwo.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Polska

Szczytno,warmińsko-mazurskie

5 456 zł136,40 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 136,4 m2 na parterze budynku handlowo-usługowego, położonego w doskonałej lokalizacji - centrum Szczytna przy ul. Polskiej 47. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

150 000 zł1 324 m² 113,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działki budowlane położone w Lipowej Górze Wschodniej. Dostępne działki: działki oznaczone numerami ewidencyjnymi 144/31 o powierzchni 1324 m i 144/30.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

490 000 zł248,43 m² 1 972,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 501 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni użytkowej 248,43 m2 zlokalizowany w Korpelach na działce o powierzchni 1501 m2. Dom wybudowany został w 2020 roku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczytno,warmińsko-mazurskie

350 000 zł77,10 m² 4 539,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Wprowadzenie Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 77,1 metrów kwadratowych, zlokalizowane w miejscowości Janowo, 6 km od Szczytna. Jest to idealna nieruchomość dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Jadwigi

Szczytno,warmińsko-mazurskie

509 000 zł43,66 m² 11 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, niezwykle stylowe mieszkanie o pow. 43,66 wykończone w wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Królowej Jadwigi 6 w nowoczesnym budynku z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Szczytno,warmińsko-mazurskie

430 000 zł102,37 m² 4 200,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1924

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 102,37 m, zlokalizowane na I piętrze stuletniej, odrestaurowanej kamienicy przy ulicy Ogrodowej w Szczytnie. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasymska

Szczytno,warmińsko-mazurskie

275 000 zł61,82 m² 4 448,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,82 m , położone w Szczytnie przy ul. Pasymskiej , na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość stanowi świetną propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

12 500 zł1 000 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Hala/magazyn z biurami pod działalność magazynowo/usługowo/produkcyjną zlokalizowany przy w Szczytnie, o pow. 500 m2 wraz z 5 pomieszczeniami biurowymi - pomieszczeniami socjalnymi -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

100 000 zł1 900 m² 52,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka o powierzchni 19 arów, położona w malowniczej miejscowości Piecuchy, w gminie Szczytno, w województwie warmińsko-mazurskim. Możliwość dokupienia gruntów.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Mazurska

Szczytno,warmińsko-mazurskie

120 000 zł1 832 m² 65,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę inwestycyjną w Szczytnie przy ul. Mazurskiej. Podstawowe informacje: powierzchnia: 1832 m, kształt: prostokąt o wymiarach ok. 110m x 17m, ukształtowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Polska

Szczytno,warmińsko-mazurskie

4 799 000 zł1 300 m² 3 691,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:279 m²

Budynek handlowo-usługowy położony w doskonałej lokalizacji - centrum Szczytna przy ul. Polskiej 47. Nieruchomość częściowo wynajęta. Lokalizacja: nieruchomość położona w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipperta

Szczytno,warmińsko-mazurskie

205 000 zł46,18 m² 4 439,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne od zaraz przy ulicy Lipperta Szukasz swojego wymarzonego miejsca w cichej i spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie doskonałą propozycję! Prezentujemy mieszkanie na sprzedaż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łomżyńska

Szczytno,warmińsko-mazurskie

750 000 zł68,30 m² 10 980,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż przestronne i atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 68,3 m, położone w Szczytnie przy ul. Łomżyńskiej 20a. Lokal znajduje się na czwartym piętrze w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przerwy-Tetmajera

Szczytno,warmińsko-mazurskie

360 000 zł57,62 m² 6 247,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,62 m, położone na trzecim piętrze bloku przy ul. Tetmajera 3 w Szczytnie. Układ mieszkania: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Leyka

Szczytno,warmińsko-mazurskie

169 000 zł807 m² 209,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Poszukujesz działki do wybudowania budynku mieszkalno-usługowego w bardzo dobrej lokalizacji? Świetnie się składa! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o pow. 807 m2 zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piaskowa

Szczytno,warmińsko-mazurskie

410 000 zł74,70 m² 5 488,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz własnej przestrzeni dla siebie i rodziny? Mamy ofertę, która sprosta Twoim oczekiwaniom! Z przyjemnością prezentujemy Państwu nieruchomość położoną w Szczytnie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krótka

Szczytno,warmińsko-mazurskie

180 000 zł47 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotowy lokal mieszkalny położony jest w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Szczytnie przy ul. Krótkiej 5, w centralnej części miasta. Budynek usytuowany jest pośrodku zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

109 000 zł985 m² 110,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Lipowa Góra Wschodnia. Szczegóły nieruchomości Działka o numerze ewidencyjnym 26/10 o powierzchni 985 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

400 000 zł360 m² 1 111 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość położona w samym sercu Szczytna. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej, obecnie w użytkowaniu wieczystym z możliwością wykupu od Miasta. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł39,32 m² 3 942 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Oferujemy na sprzedaż lokal handlowo-usługowy o powierzchni 39,32 m2 zlokalizowany w Szczytnie przy ul. Nauczycielskiej. Lokal składa się z trzech pomieszczeń: główne pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczytno,warmińsko-mazurskie

378 000 zł60,40 m² 6 258,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży przedstawiam bardzo przestronne, słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Szczytnie na ul. Chopina 1. Mieszkanie jest częściowo po generalnym remoncie, chociaż tak naprawdę do idealnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

985 000 zł156,30 m² 6 301,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 099 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny, parterowy dom o powierzchni 156,3 m, położony w Kamionku, na działce o powierzchni 1099 m. To wyjątkowa nieruchomość, która łączy komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

135 000 zł700 m² 192,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana idealna pod inwestycję! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni ok. 700 m, która jest w trakcie wydzielania. Działka będzie miała regularny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pasymska

Szczytno,warmińsko-mazurskie

289 000 zł88 m² 3 284,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Oferujemy w sprzedaży klimatyczne mieszkanie w Szczytnie przy ul. Pasymskiej na które składają się dwa pokoje (w tym jeden z balkonem), pomieszczenie na gabinet przy kuchni, kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Szczytno

Szczytno,mazowieckie

200 000 zł11 700 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę siedliskową o powierzchni 11700 m2 położoną w miejscowości Szczytno, gmina Załuski. Działka znajduje się w bardzo rozwojowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

129 000 zł1 100 m² 117 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jeśli szukasz działki budowlanej w Szczytnie, to ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w Szczytnie przy ul. Leśnej. W sprzedaży posiadamy 3.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kolejowa

Szczytno,warmińsko-mazurskie

15 zł/m²356,90 m² 5 354 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Gdańsku oferuje na wynajem lokal użytkowy zlokalizowany w odrestaurowanym budynku dworca pkp w Szczytnie. Stacja Szczytno pełni charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Szczytno

Szczytno,warmińsko-mazurskie

770 000 zł140 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny, dom o powierzchni 140 m, położony w Leśnym Dworze, na działce o powierzchni 500 m. Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie-Skłodowskiej

Szczytno,warmińsko-mazurskie

220 000 zł65,85 m² 3 340,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,85 m2 zlokalizowane w Szczytnie przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczytno,warmińsko-mazurskie

269 000 zł64,70 m² 4 466,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w Szczytno przy ul. Odrodzenia. Lokal znajduje się na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym i stanowi dobrą propozycję zarówno dla osób poszukujących.